Година зимової казки

Дата: 24.01.2020 14:11

Фото без описуЧарівна зимова казка! Що може бути краще, як вмоститися чарівним зимовим вечором на м'якому дивані,  або у зручному кріслі в теплій хатині і почитати казку про зиму. Якраз дуже добре уявляються зимові картини – сніг, мороз, заметілі…

24 січня на пізнавальну літературну вікторину « Година зимової казки» до бібліотеки для дітей  завітали учні 4 -го класу закладу середньої освіти І – ІІІ ст. №1. На цей захід юні гості зібралися не просто так, а  згадати   улюблені  казки, і не просто казки, а казки  зимові.

Протягом конкурсу боролися дві команди - «Казколюбчики» та «Казкознавчики». Дві команди активно доводили, що саме вони заслуговують на  перемогу. Для ще більшого покращення настрою дітей, бібліотекар провів веселу гру на швидкість «Один, два, три» та занурив уяву учнів у казковий світ|, зробивши бібліотечний огляд «Зорепад чарівних казок».

Всі  діти з великою зацікавленістю брали участь в іграх. Але у  кожному змаганні є переможці, цього разу перемогу здобула команда « Казколюбчики». Захід пройшов у гарній, відкритій до спілкування атмосфері, зимовий настрій підвищився.

Хлопчики та дівчатка, саме у бібліотеці для дітей Вас чекає різноманіття казкових пригод та захоплюючих історій. Не баріться, приходьте і читайте з насолодою!!!

За матеріалами районної бібліотеки для дітей.