Графік вивезення ТПВ КП «Семенівське» від приватного сектору м. Семенівка

Дата: 30.01.2020 15:52

Фото без описуПроблема зі сміттям існує в першу чергу через відсутність бажання зробити якусь користь для інших людей і довкілля.

З вересня 2019 року виконавцем послуг зі збирання, вивезення та розміщення твердих побутових відходів на території міста є КП «Семенівське».

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців звернутись до КП «Семенівське» за адресою: вул. Червона Площа 24 для укладання такого договору.

Громадяни, які вивозять сміття на сміттєзвалище самостійно повинні сплачувати за розміщення цього сміття на що теж необхідно укласти договір.

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (НАСЕЛЕННЯ): паспорт громадянина України (ксерокопія); ідентифікаційний номер (ксерокопія); документи на пільги (ксерокопія і довідка з собезу); довідка з міської ради про кількість фактично проживаючих осіб (оригінал).

Чистота – найголовніший атрибут затишного й комфортного міста тож чекаємо на Вас для укладання договорів.

Графік вивезення ТПВ КП «Семенівське» від приватного сектору м. Семенівка

Період часу руху сміттєвоза по вулицям з 800-1700

1-й понеділок

Червона Площа, Паркова, Комунальна

1-й вівторок

В. Коробка, Гагарина, Пряма

1-ша середа

Сотниківка, пров. Самойловича, Самойловича, Садова, Приозерна, Енергетиків

1-й четвер

Польова, Молодіжна, Лісова, Скоробогатого, Мирна, М. Мотори, Калинова, Дарвина, Л. Українки

1-ша п’ятниця

Першотравнева, Шевченка, Нова

2-й понеділок

30 р. Перемоги, Вишнева

2-й вівторок

Шкільна, Жовтнева, пров. Жовтневий

2-га середа

Дахновича, Б. Роща, Л. Хутрок, Прикордонників, Кайдашівка, Новоселиця, М. Грачова, пров. Зелений, Мирошниківка, Прохоровщина, пров. Квітковий

2-й четвер

Качукова, Кавказька, Сенько, пров. Сенько, Замісття, Щимель, Зарічна, пров. Центральний, Ш. План, Красна, Центральна

2-га п’ятниця

Сонячна, Горововка, Б. Хмельницького, пров. Хмельницького, Ювілейна, Лугова, Привокзальна

Якщо вивезення ТПВ припадає на святковий день 1-го тижня, то вивезення переноситься на відповідний день третього тижня. Якщо святковий день припадає на 2-му тижні, то вивезення переноситься на 4-й тиждень.

Адміністрація КП «Семенівське»

Пирнепесов М Б
2020-01-31 12:17:52

а если не вывозили целый месяц, а платёжка пришла , шо тогда???