“Жінка року-2019”. Успішна  жінка – успішна громада

Дата: 07.02.2020 12:48

Фото без описуНа Семенівщині ушанували жінок – лідерок, міського конкурсу “Жінка року-2019”. Це жінки які працюють, лікують, навчають. Вони високопрофесійні, найталановитіші, найактивніші, чарівні, мудрі.

Лауреатки виявили себе не тільки в професійній, а й в громадській діяльності, займаються волонтерство, благодійністю. Вони є прикладом для інших жінок на досягнення і здобутки в усіх сферах життєдіяльності громади, активні учасники ГО “Спілка жінок Семенівщини”.

Серед лауреатів конкурсу “Жінка року-2019”,  громадські діячки , багатодітна матір, митці, держслужбовці, вчителі, лікарі, депутати районної та міської ради, члени ради ГО “Спілка жінок Семенівщини”. Всі вони інтелектуали, професіонали високого рівня, турботливі матері, гарні господині. Всі жінки нагороджені Почесними грамотами різних рівнів Державної влади, міської ради, громадської організації.

Міський конкурс “Жінка року-2019” проходив за підтримки Семенівського міського голови Сергія Деденка.

Жінок- лауреаток вітали перший заступник Семенівського міського голови Сергій Єрьома, керівник апарату Семенівської райдержадміністрації Лілія Апанасенко, помічник народного депутата України Максима Зуєва Денис Буданов, голова ГО “Спілка жінок Семенівщини” Раїса Бондаренко. Вони побажали їм міцного здоров’я, бути берегинями сімейного вогнища, мудрими порадницями, професіоналами своєї справи, невичерпної енергії, тепла, любові від рідних та миру.

Лауреатами  міського конкурсу “Жінка року-2019 Семенівщини” стали :

Харитоненко Катерина Василівна – директор Костобобрівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів;

Герасименко Наталія Євгеніївна – багатодітна мати (семеро дітей), художній керівник Чорнорізького будинку культури;

Кожух Валентина Олександрівна – депутат Семенівської міської ради, директор приватного сільськогосподарського підприємства “ Олександрівське”;

Михайлова Олена Миколаївна – депутат Семенівської районної ради, член ради ГО “Спілка жінок Семенівщини”, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Семенівської міської ради;

Сташко Ганна Михайлівна – лікар загальної практики сімейної медицини Погорільської ЛАЗПСМ  КНП ”Семенівський районний центра первинної медико-санітарної допомоги”;

Чередніченко Світлана Михайлівна – педагог, викладач по класу фортепіано, концертмейстер, член ради директорів мистецьких шкіл області, директор Семенівської дитячої музичної школи.

Перший заступник Семенівського міського голови Сергій Єрьома, помічник народного депутата України Максима Зуєва Денис Буданов лауреатам міського конкурсу “Жінка року-2019” вручили дипломи, Пам’ятні символи, квіти.

Привітати лауреаток прийшли колеги, рідні, діти, друзі, кожній жінці року презентували пісенні та музичні виступи.

Організатори святкового заходу  “Жінка року-2019” рада громадської організації “Спілка жінок Семенівщини” на чолі з її головою Раїсою Бондаренко при підтримці відділу культури та туризму Семенівської міської ради.

Голова ГО “Спілка жінок Семенівщини”

Раїса Бондаренко