Семенівський міський палац культури оголошує конкурс на кращу «Масляну ляльку»

Дата: 14.02.2020 16:00

1. Конкурс на кращу Масляну Ляльку «Весела Масляна» проводиться в рамках підготовки міського свята – «Проводи зими. «Масляна» - Зиму проводжайте, Весну зустрічайте!» на міській площі.

Організатором конкурсу є  КЗ «Семенівський міський палац культури».

2. Учасники конкурсу

- до участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі;

- учасниками конкурсу можуть бути як індивідуальні автори ляльок, так і авторські колективи (сімейні, трудові, шкільні, змішані тощо);

- кількість робіт, наданих учасниками на конкурс, не обмежується.

3. Номінації конкурсу

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

- Масляне опудало великих форм не менше 1 м;

- Масляна сувенірна лялька малих форм (не менше 20см.)

4. Вимоги, що пред'являються до робіт

- для виготовлення опудала допускається використання будь-яких матеріалів, окрім пластиліну;

- у костюмі опудала можливе, як дотримання традиційних мотивів, так і оригінальне авторське рішення;

- опудало повинно бути яскравим, пишним, барвистим і добродушним;

- необхідно передбачити можливість установки великого опудала на відкритому майданчику. (Опудало повинно мати стійку підставку: хрестовину, подовжену жердину (брус) для установки);

- опудало повинно супроводжуватися етикеткою із зазначенням прізвища, імені автора (авторів) або назви підприємства, і найменування роботи;

- усі експонати будуть виставлені під відкритим небом для огляду на міській площі 29 лютого 2020 року о 10 год. 00 хв.

5. Основні критерії оцінки:

1. Майстерність в техніці виконання, як самої ляльки/опудала, так і деталей (костюма).

2. Вірність традиціям у виготовленні масляної ляльки/опудала.

3. Орігінальность і яскрава самобутність.

4. Відповідність образу і теми.

5. Незвичайний підхід: використання нестандартних матеріалів, технік, прийомів і пристосувань, друге життя звичайних речей.

6. Естетичність виробу.

6. Конкурсна комісія

Для підбиття підсумків конкурсу створюється конкурсна комісія з  майстрів прикладної творчості, представників органів влади, фахівців з народної творчості.

7. Терміни та порядок направлення заявки на участь в конкурсі

Прийом заявок здійснюється до 28.02.2020р. за телефоном - 0683746144

8.Терміни та порядок проведення конкурсу

- доставка робіт до місця експозиції і назад здійснюється учасниками самостійно;

- Виставка масляних ляльок буде працювати протягом всього свята – 29 лютого 2020 року  з 11.00 год. на міській площі.

9. Нагородження

- всі учасники конкурсу на кращу масляну ляльку «Весела Масляна» нагороджуються призами.

- інформація про учасників і переможців, а також фото робіт будуть розміщені на офіційному сайті Семенівської міської  ради та сторінці  Фейсбук.