15 лютого в Україні відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2020 08:13

Фото без опису З нагоди  31 річниці з дня виведення Радянських військ з Афганістану в Семенівський центральній районній бібліотеці пройшла зустріч-вшанування  побратимів «Вітер пам’яті».

З привітальним словом до воїнів-інтернаціоналістів звернулись в.о. голови Семенівської районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, секретар Семенівського міської ради Олексій Желтобрюх, голова спілки воїнів АТО Семенівського району Геннадій Висоцький, голова Семенівського районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Сейран Мхітарян.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Почесними грамотами нагороджені:

Форостянко А.І. від Семенівської районної державної адміністрації;

Горовець М.В. від Семенівської районної ради;

Дейнеко С.І. від Семенівської міської ради.

Пам’ятними медалями учасників бойових дій нагороджував голова Семенівського районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Сейран Мхітарян.

Музичні привітання «афганці» отримали від Семенівського народного хору ветеранів, Світлани Савченко та Світлани Старосік.

Учасники заходу зацікавилися книжковою виставкою «Війна відгриміла та па м’ять жива».

Зі святом вас, дорогі чоловіки! І нехай численні привітання в цей день додадуть вам стійкості духу, мужності, оптимізму, здоров’я!