«Національно-патріотичний тренінг «Єдність і сила»

Дата: 18.02.2020 11:06

З 28 лютого по 01 березня 2020 року громадська організація «Сіверська Січ», за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, проводить у м. Чернігові захід «Національно-патріотичний тренінг «Єдність і сила».

Захід проводиться першочергово для бажаючих стати керівниками гуртків національно та військово-патріотичного виховання. Учасники отримають теоретичні та практичні знання з організації гуртків, проведення навчальних занять та заходів для учасників гуртків.

До участі в Національно-патріотичному тренінгу «Єдність і сила» запрошуються освітяни, громадські активісти, учасники АТО/ООС, люди з активною громадською позицією віком від 18 до 35 років.

Списки учасників надавати до 21 лютого 2020 року за формою, на електронну адресу Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: dsms_post@cg.gov.ua.

Детальніша інформація про захід за тел.(097) 868 33 01 – Євген Приходько (ГО «Сіверська Січ»), тел. 77-44-48 – Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.