«УКРАЇНА - ЦЕ Я, УКРАЇНА - ЦЕ МИ»

Дата: 24.02.2020 14:58

Фото без описуДля кожної людини нема нічого дорожчого у світі, ніж рідна мати, рідна домівка, рідна земля. Де б ми не знаходились, завжди з великою теплотою і любов'ю згадуємо те місце, де ми народилися, де промайнуло наше дитинство, де відкрився чудовий дивосвіт, де вперше почули рідну мову, відчули любов і ласку рідних. Все те, що зветься рідним куточком, маленькою батьківщиною — найдорожче.

19 лютого 2020 року Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1, Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №3, Семенівський ЗСО І-ІІ ст. №5, Семенівська гімназія №2 та Машівський ЗСО І-ІІІ ст. демонстрували свої акторські, мистецькі вміння та любов до рідної землі на міському етапі відкритого конкурсу «Ми - українці».

Конкурсанти показували свої знання, вміння та таланти у таких номінаціях: «Моє життєве кредо», «Український національний одяг», «Українська кухня», «Традиційні обряди», та «Таланти тобі, Україно».

У номінації «Моє життєве кредо» юні українці презентували себе та свої вподобання.

Найприкметніша риса традиційного українського одягу – це його надзвичайна мальовничість, що відбиває вкрай високий рівень культури нашого народу, досконале володіння численними видами, техніками його оздоблення. Про елементи українського одягу глядачі дізналися дуже багато цікавого від учасників під час номінації «Український національний одяг».

Найкраща номінація конкурсу - «Українська кухня» юні кухарі пригостили журі та всіх присутніх українськими стравами, які вони виготовили самостійно вдома.

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі. У номінації «Традиційні обряди» конкурсанти намагалися відтворити багатий скарб звичаїв та обрядів нашого народу.

А в останній номінації «Таланти тобі, Україно» учасники розкрили свою любов до української пісні, танцю та поезії. Всі конкурсанти вразили розмаїттям талантів.

За результатами оцінок журі переможцями конкурсу стали:

І місце - Козік Микита та Кравченко Карина, здобувачі освіти Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце - Матвєєва Юлія та Лантух Володимир, здобувачі освіти Машівського ЗСО І-ІІІ ст..

Також журі визначили переможців в номінації «Традиційні обряди»:

ІІІ місце - Мазепа Валерія та Коноваленко Станіслав, здобувачі освіти Семенівської гімназії №2;

Такі заходи сприяють підвищенню інтересу дітей до культури, традицій і звичаїв українського народу.

Велика вдячність всім конкурсантам та педагогам за підготовку та участь у конкурсі.