Виконавчий комітет заслухав звіти виконуючих обов’язки старост про роботу Чорнорізького та Галаганівського старостинських округів

Дата: 26.02.2020 16:48

Фото без опису25 лютого, в.о. старости сіл Чорний Ріг, Бобрик Другий, Козилівщина, Лубня Любов Водоп’янова та в.о. старости сіл Галаганівка, Грем’ячка  Роман Кравченко представили колегіальному органу свої звіти про роботу старостинських округів за 2019 рік.

У своїх виступах посадові особи окреслили основні напрямки діяльності  у  вирішенні питань життєдіяльності відповідних територій, проведенні робіт по освітленню та благоустрою населених пунктів.

Члени виконкому прийняли відповідні рішення щодо удосконалення роботи старостинських округів,  підвищення рівня виконавської дисципліни  установ і закладів міської ради.

На засіданні виконавчого комітету заслухано інформацію керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету  Олени Михайлової  про роботу зі зверненнями  громадян.

З метою раціонального використання бюджетних коштів виконком  затвердив ліміти споживання енергоносіїв бюджетними установами, що фінансуються з міського бюджету, на 2020 рік.

Рішенням виконавчого комітету встановлений новий розмір витрат на копіювання або друк документів, які надаються за запитом на інформацію у Семенівській міській раді.

Виконавчий орган одноголосно підтримав проєкт рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще одній родині, загиблого учасника АТО Володимира Мінчукова.

Виконавчий комітет також затвердив інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які будуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг».

Потім члени виконкому розглянули низку питань щодо надання пільгового кредиту мешканцю міста Семенівка на розвиток особистого селянського господарства, комунальної власності міської ради та житлово-комунального господарства.