Відсвяткували Масляну

Дата: 02.03.2020 10:23

Фото без описуСвяткування Масляної завжди очікувана і радісна подія для жителів Семенівщини. Цього року пробудження весни та святкування Масляної  прийшлося на 29 лютого. На центральній площі міста розвернулося справжнє гуляння, яке відбувалося в українських народних традиціях. Ті, хто прийшли на святкування «Масляної» в цьому році, мали змогу побачити цікаву програму, яку ретельно підготували та провели працівники культури.

Протягом усього святкового дійства проводились різноманітні конкурси і змагання, в яких із задоволенням брали участь і діти, і дорослі. Найяскравішими з них стали: «штурм висоти», підняття гирі та перетягування канату.

Окрасою свята безсумнівно стала виставка робіт масляних ляльок «Весела масляна». Усі ляльки були надзвичайно яскравими та неповторними, тому членам журі було надзвичайно важко визначити переможців. Проте після колективного обговорення призові місця були розподілені наступним чином.

Масляна лялька великих форм

1 місце – Олександрівський ЗСО
2 місце – Колектив Семенівської центральної районної бібліотеки
3 місце – Єрмоленко Ніна Дмитрівна

Масляна лялька малих форм

1 місце – Селюкова Ольга Володимирівна

2 місце – Іванівський ЗСО

3 місце – Чорнорізький ЗСО

Свято Масляної у Семенівці завершилось вже традиційним спаленням опудала Зими. Попереду – весна, а з нею нові зустрічі й свята, сподівання, надії, задуми.

Відділ культури та туризму