Затверджено Перелік об’єктів комунальної власності міської ради,що підлягають приватизації  у 2020 році

Дата: 03.03.2020 14:22

Фото без описуРішенням тридцять третьої сесії Семенівської міської ради, яка відбулась 27 лютого 2020 року  прийнято рішення, яким затверджено Перелік об’єктів комунальної власності міської ради,що підлягають приватизації  у 2020 році. На даний час до переліку внесено два  об’єкта нерухомого майна комунальної власності, а саме:

- будівля колишнього дитячого садочку, що розташована за адресою: 15431, Чернігівська   область,  Семенівський  район, с. Миколаївка,  вул. Семенівська, буд. 57 А;

- будівля  сільського клубу, що розташована за адресою: 15460, Чернігівська область,  Семенівський  район, с. Ферубки, вул. Партизанська, буд. 17.

Після прийняття рішення про надання дозволу на приватизацію і проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна, будівлі будуть виставлені на аукціон    в системі PROZORRO, як об’єкти малої приватизації.

Відділ комунального майна