Для учнів відбувся захід з нагоди 206-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 06.03.2020 12:16

Фото без описуБерезень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

До 206-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, у світлиці Семенівського міського палацу культури працівниками історико-краєзнавчого музею для учнів 5 класу ЗСО І-ІІІ ст. №1 було проведено виховну годину «Кобзарева струна не вмирає». У ході заходу ведучі розповіли про важливі події з біографії Великого Кобзаря та провели вікторину. Діти активно відповідали на питання та вразили своїми знаннями.