Відбулись загальні збори громадян Погорільського старостинського округу

Дата: 16.03.2020 14:00

Фото без опису11 березня жителі Погорільського старостинського округу зібралась на загальні збори громадян. Участь у заході взяв міський голова Сергій Деденко, перший заступник міського голови Сергій Єрьома,  начальник відділу   земельних відносин міської ради Олексій Здота та депутат міської ради Олексій Лось

У ході зустрічі міський голова презентував звіт про діяльність виконавчих органів ради та про виконання Програми соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

Під час проведення зборів мешканці села висловлювали свої пропозиції щодо подальшого покращення благоустрою, культурного та соціального розвитку старостинського округу.

Обговорювали цього дня й проблемні питання. Серед актуальних проблем, які були порушені в ході зборів – ремонт дороги Семенівка - Погорільці, покращення якості мобільного (інтернет) зв'язку, земельні питання , повалка аварійних дерев.