Повідомлення про скликання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 16.03.2020 14:09

Розпорядженням міського голови від 16 березня 2020 року №54 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана тридцять четверта сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 26 березня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.

На розгляд сесії внесені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року № 664 «Про бюджет Семенівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2. Звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради про результати роботи за 2019 рік.

3. Про внесення  змін до Переліку об’єктів комунальної власності Семенівської міської ради, що підлягають приватизації у 2020 році.

4. Інші питання.

На сесію запрошуються депути, в.о. старост, керівники бюджетних установ і структурних підрозділів Семенівської міської ради.