Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї , дітей  та молоді надає підтримку та фахову соціальну допомогу сім’ям з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини та не можуть самотужки їх подолати

Дата: 24.03.2020 11:57

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, з метою захисту вашого здоров’я наш центр продовжує працювати, але дистанційно. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду, рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та розпорядження Семенівського міського голови щодо запобігання поширенню епідемії, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Кожен, хто потребує підтримки, консультації, або має інформацію про сім'ї з дітьми, які на даний час потребують невідкладної допомоги, про випадки загрози життю та здоров’ю дітей,  має можливість звернутися до нас за телефоном: 2-94-07, з мобільного (04656) 2-94-07 або за тел 096 063 8861.

Всім жителям рекомендуємо виконувати умови карантину, за можливості самоізолюватись вдома, дотримуватись дистанції між людьми до 1,5 м, без потреби не виходити на вулиці, не збиратись компаніями, обмежити контакти з людьми, що повернулись із-за кордону, мийте руки та використовуйте дезінфікуючі засоби. Будьте відповідальними перед собою та своїми рідними, адже найвища цінність – життя людини.

З повагою Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.