На черговій сесії міської ради виділені кошти для боротьби та запобігання поширенню корона вірусу та розглянуто інші актуальні питанні

Дата: 30.03.2020 10:31

26 березня відбулася чергова тридцять четверта сесія міської ради, під головуванням міського голови Сергія Деденка.

На розгляд сесії було винесено 36 питань, які відповідно до Регламенту міської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду проєктів рішень внесених на розгляд сесії.

Першим рішенням депутатський корпус вніс зміни до рішення міської ради від 24.12.2019 року №664 «Про бюджет Семенівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Зміни до бюджету за рахунок перерозподілу коштів в межах річних показників передбачають:

- надання фінансової підтримки на суму 100000 грн., Семенівському районному центру первинної медико-санітарної допомоги на заходи по недопущенню занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом;

- за рахунок зменшення видаткової частини загального фонду міського бюджету по функції благоустрій (за рахунок економії у зимовий період) надання 650000 грн., субвенції районному бюджету на заходи по недопущенню занесення та поширення захворювань, спричинених новим корона вірусом (2019 – nCoV).

Далі депутати прийняли ряд рішень щодо управління майном комунальної власності та внесли зміни до Переліку об’єктів комунальної власності Семенівської міської ради, що підлягають приватизації у 2020 році. До переліку об’єктів приватизації рішенням ради додано приміщення колишньої стоматполіклініки з метою більш раціонального розпорядження даним об’єктом.

Також на засідані підтримано блок рішень стосовно земельного господарста.

Три проєкти рішення не знайшли підтримки у депутатського корпуса.