Дата: 06.04.2020 14:31

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення (регуляторного акту) «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої  реклами на території населених пунктів Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області».

Проєкт спрямований на врегулювання відносин у сфері розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Семенівської міської ради Семен6івського району Чернігівської області.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Семенівської міської ради  в розділі «Регуляторна діяльність»

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів громади приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення Семенівською міською радою за адресою:

м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6, до 16.00 06 травня 2020 року.

Телефон для довідок : 2-13-78