Інформаційне повідомлення про проведення продажу на аукціоні об’єктів малої приватизації –  нерухомого майна комунальної власності – нежитлових будівель ,  що перебувають на балансі Семенівської міської ради

Дата: 13.04.2020 13:21

Фото без описуІ.

1) Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації:  нежитлова   будівля колишнього сільського клубу;

Місцезнаходження об’єкта приватизації: Чернігівська область, Семенівський район,  с. Ферубки,  вул. Партизанська, буд. 17;;

Відомості про об’єкт приватизації: нежитловий дерев`яний рублений будинок, побудований в 1958 році. Не використовується за призначенням з 1994 року. Має незадовільний стан, відсутні вікна, двері, пошкоджена покрівля даху. Загальна площа - 154,2 кв.м.

Зазначена нежитлова будівля є вільною, в оренду не передана та в господарській діяльності ніким не використовується.

2) Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов;

Стартова ціна об’єкта для:

• аукціону без умов – 77706,000 грн. (без ПДВ);
  • аукціону із зниженням стартової ціни – 38853,00 грн. (без ПДВ);
  • аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій38853,00 грн. (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для:

аукціону без умов 7770,60 грн.

-  аукціону із зниженням стартової ціни – 3885,30 грн.

- аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 3885,30 грн.

ІІ.

1) Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації: нежитлова будівля колишнього дитячого садочка;

Місцезнаходження об’єкта приватизації: Чернігівська область, Семенівський район, с. Миколаївка,  вул. Семенівська, буд. 57 А;

Відомості про об’єкт приватизації: цегляна будівля, побудована в 1981 році. Не використовуються за призначенням з 1997 року. Перебуває в незадовільному стані, відсутні вікна та підлога в кімнатах та підсобних приміщеннях. Загальна площа - 236,2 кв.м.

2) Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов;

Стартова ціна об’єкта для:

• аукціону без умов –119028,00 грн. (без ПДВ);
  • аукціону із зниженням стартової ціни – 59514,00 грн. (без ПДВ);
  • аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 59514,00 грн. (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для:

аукціону без умов 11902,80 грн.

-  аукціону із зниженням стартової ціни 5951,40 грн.

- аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 5951,40 грн.

Дата та час проведення аукціонів:  12 травня   2020 року, година, о котрій починаєтьсяя аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу  з 9.00 до  18.00.

ІІІ. Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

ІV. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Приватизація окремого рухомого майна, що перебуває на балансі Семенівської міської ради, код за ЄДРПОУ 04062009, за адресою: 15400,

Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6 здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (зі змінами).

Покупець об’єкта приватизації має відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відділ комунального  майна міської ради