Школа організацій з розвитку підприємництва

Дата: 23.04.2020 08:33

Фото без описуФонд Східна Європа оголошує конкурсний набір до Школи організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу».

Школа організацій з розвитку підприємництва – це сучасні інструменти для розвитку сприятливого бізнес-середовища та грант на реалізацію власного проєкту.

Подавати заявку на участь у Школі необхідно за посиланням до 27 квітня 2020 року.

Хто може взяти участь?

Місцеві організації з розвитку підприємництва, включаючи агентства місцевого розвитку, центри розвитку бізнесу та підтримки бізнесу. До участі в конкурсі також запрошуються  ініціативні групи, які мають на меті підтримку/розвиток підприємництва та планують створити відповідні організації.

Важливо, щоб організації та ініціативні групи:

• були зареєстровані та/або здійснювали свою діяльність в містах та ОТГ із населенням до 100 000 осіб;
  • однією з основних цілей своєї діяльності мали підтримку і захист прав та інтересів малих і середніх підприємств.

Щоб дізнатися більше про конкурс і можливості навчання в Школі, можна взяти участь в інформаційній онлайн зустрічі 16 квітня о 15:00. Приєднатися до зустрічі можна тут

Результати конкурсу будуть оголошені у травні 2020 року.

Детальніше про Школу та умови конкурсу читайте за посиланнямабо по електронній адресі bsoschool@eef.org.ua чи за телефонами +380 (44) 200-38-24; +38 (095) 716-69-58;  +38 (050) 443-62-75.

Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID  «Конкурентоспроможна економіка України».

Джерело: Децентралізація