УВАГА! Розпочато голосування за проєкти по "Громадському бюжету 2020"

Дата: 15.05.2020 12:19

Шановні жителі громади!

З  15 травня по 15 червня 2020 року (включно) розпочалось голосування за проєкти з Громадського бюджету!

Вибір проєктів  може здійснювати кожен житель Громади (один раз), що постійно проживає в Громаді та якому виповнилося 14 років, та має паспорт громадянина України, шляхом відкритого голосування у пункті голосування (в центральному холі приміщення Семенівської міської ради) або в електронному вигляді на платформі «Громадський бюджет Семенівської міської ради» (http://semenivka-otg.ci.org.ua), інструкція для голосування он-лайн також є на даному сайті в розділі інформація (бланки, інструкції) .

Відбір Проєктів серед виставлених на голосування здійснюється на спеціальному бланку для голосування, який Ви можете знайти на сайті міської ради (http:// semenivka-gromada.gov.ua) в розділі Громадський бюджет, 2020 рік або в пункті для голосування.

Для зручності мешканці сіл Громади можуть взяти бланк для голосування у своєму старостинському окрузі, заповнити та передати бланк до міської ради через старост або привезти самостійно до пункту для голосування.

На бланках для голосування жителі громади можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування проєктів не більше ніж за 2 (два) різні проекти.

Зроби свій вибір!

УВАГА! Не забувайте  дотримуватись маскового режиму!