До відома водіїв великовагових автотранспортних засобів

Дата: 29.05.2020 15:59

Державне агенство автомобільних доріг повідомляє,  що з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг загального користування при температурних показниках повітря вище +28ОС, з 01 червня 2020 року в денну пору добу застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.