Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

Дата: 11.06.2020 11:14

Фото без опису

З 1 по 31 липня пройде фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Конкурс є українською частиною міжнародного конкурсу з наповнення Вікісховища фотографіями пам’яток природи.

Метою Конкурсу є:

- поповнення Інтернет-проєктів, що підтримуються Фондом Вікімедіа, фотографіями пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, що перебувають на території України;

- створення фотографій якнайбільшої кількості пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України та надання доступу до них усім зацікавленим особам для поширення під вільною ліцензією;

- сприяння охороні навколишнього природного середовища.

Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам`яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам’яток у кожному з 27 регіонів України; при визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу.

Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules

Списки пам’яток дивіться: http://wle.org.ua/lists-of-sights

Сторінки конкурсу у соцмережах:facebook.com/wle.ua, instagram.com/wle_ukr

Фото без опису