Комісія по розгляду звернень щодо представлення до почесного звання «Почесний громадянин Семенівщини» провела розгляд першої кандидатури на почесне звання

Дата: 11.06.2020 16:09

Сьогодні відбулося перше засідання комісії по розгляду звернень щодо представлення до почесного звання «Почесний громадянин Семенщини».

Відповідно до Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Семенівщини», затвердженого рішенням сесії Семенівської міської ради від 7 травня 2020 року №841, розпорядженням міського голови від 9 червня 2020 р. № 119, була створена комісія по розгляду звернень щодо представлення до почесного звання «Почесний громадянин Семенівщини». На підставі клопотанння педагогічної ради Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №1 була висунута кандидатура Костюка Анатолія Григоровича на присвоєння звання «Почесний громадянин Семенівщини».

Фото без опису

За інформацією  біографічної довідки Костюк А.Г. колишній викладач історії ЗСО І-ІІІ ст. №1, ветеран війни, має звання Почесного пошуковця. Весь життєвий шлях Анатолія  Григоровича пов'язаний із самовідданим служінням Батьківщині. Завдяки його роботі знайдено 3,5 тис. однополчан 48-ї Армії, а також імена загиблих під час звільнення  нашого краю від нацистів. За результатами багаторічної праці видано дві книги «Имя твое - бессмертно» та «Поклонимся и мертвым и живым». Багато цікавого про пошукову роботу надруковано в міській газеті «Життя Семенівщини».

Враховуючи   вище зазначене, всі присутні члени комісії одноголосно прийняли рішення про підтримку кандидата з подальшим розглядом питання присвоєння почесного звання на черговій сесії міської ради.