Виконавчий комітет схвалив звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року

Дата: 16.06.2020 09:33

Фото без опису15 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке провів секретар міської ради Олексій Желтобрюх, члени виконкому заслухали та схвалили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2010 року.

За інформацією начальника фінансового відділу Валентини Левченко виконання плану по загальному фонду, з урахуванням отриманих та переданих місцевим бюджетам трансфертів, забезпечено на 112,8 %. Всього доходи склали 28315,1 тис. грн., з них трансферти 11489, 5 тис. грн.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні надходження збільшились на 5058,7 грн. або на 143%.

По податку на доходи фізичних осіб план виконаний на 113%  надійшло 7325,4 тис. грн.,  при плані  6477,5 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на  984,5 тис. грн.

Важливим бюджетоутворюючим джерелом є плата за землю. По платі за землю виконання забезпечено на 84,0%,  план 3683,0 тис. грн.,  надійшло 3094,7 тис. грн., недовиконання плану складає 588,3 тис. грн. У порівнянні  з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 139,0 тис. грн. (105%).

В цілому план по місцевих податках і зборах, що надходять до загального фонду  виконаний на 88,3 % (план 5537,6 тис. грн., факт 4892,1тис. грн.). У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на  163715  грн. (103,4%). Податку на майно надійшло 3236342 грн.  при плані 3866100 грн. (83,7 %), єдиний податок склав  1653176 грн.  при плані 1670000  грн. (99%), туристичний збір 2587 грн. - план 1500 грн. (172,4%), по транспортному податку  план виконаний на 347%, план 1800 грн.,  факт 6250 грн.

Видаткова частина бюджету на І квартал 2020 року визначена в сумі  43410,4 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду складають 40668,8 тис. грн., видатки спеціального фонду 2741,6 грн. На видатки загального фонду спрямовано 28030,9 тис. грн., що становить 68,9% до плану. Видатки спеціального фонду склали 827,0 тис. грн.(30,2%) до бюджетних призначень.

У 1 кварталі 2020 року за рахунок коштів  іншої  субвенції на виконання доручень виборців Cеменівській міській раді виділено  100,0 тис. грн. на придбання  матеріалів для  ремонту доріг.

За програмою удосконалення охорони та облаштування державного кордону України на території Семенівської міської ради надана субвенція державному бюджету в сумі 65,0 тис. грн.

Звіт міського бюджету за І квартал 2020 року планується винести на розгляд чергової сесії міської ради.

На засіданні виконкому прийнято рішення про затвердження тарифів на надання послуг з поводження з твердими побутовими відходами, які надаються КП «Семенівське». До цього часу комунальне підприємство користувалось розрахунком тарифів, що діяли в КП «Ревна». Нові тарифи на розміщення та вивезення твердих побутових відходів затверджені на рівні існуючих.

Проєкт рішення «Про встановлення внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку», яким пропонувалось встановити внески за обслуговування АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» вузлів комерційного обліку теплової енергії для багатоповерхових житлових будинків не знайшов підтримки у членів колегіального органу. За результатами розгляду цього питання було рекомендовано представникам енергопостачального підприємства провести роз’яснювальну роботу серед жителів щодо запровадження такої плати за обслуговування та ремонт вимірювальної техніки, а вже потім подавати відповідні документи на затвердження.

Виконком також розглянув та прийняв рішення що стосуються житлового господарства та з інших актуальних питань.