Семенівська міська рада прийняла ряд рішень по приватизації об’єктів комунальної власності

Дата: 16.06.2020 16:40

Фото без описуСеменівська міська рада  з метою забезпечення ефективності розпорядчих дій щодо управління комунальним майном  та збільшення  надходжень  до доходної частини  міського бюджету, прийняла ряд рішень по приватизації об’єктів комунальної власності Семенівської міської ради Чернігівської області у 2020 році.

Відповідно до Положення про порядок відчуження та списання майна комунальної власності Семенівської міської ради, затвердженого  рішенням сесії міської ради від 24.05.2018 року № 121  депутатами міської ради надано дозвіл на відчуження  двох об’єктів нерухомості, які належать до комунальної власності Семенівської міської ради і довгий час не використовуються за призначенням:

- нежитлової будівлі колишньої стоматполікліники разом з котельною та погребом (земельна ділянка - 0,1159 га), що розташована за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 98;

-  нежитлової будівлі лазні, що розташована за адресою: с. Погорільці,вул. Лесі Українки, буд.18.

Згідно чинного законодавства України міською радою буде проведена незалежна оцінка даних об’єктів і після визначення, створеною розпорядженням  міського голови  аукціонною комісією,  умов продажу нежитлових будівель - ці два приміщення будуть відчужені через електронну систему PROZORRO,  шляхом продажу на аукціоні без умов, як об’єкти малої приватизації.

Також рішенням міської ради в Перелік об’єктів комунальної власності Семенівської міської ради, що підлягають приватизації  в 2020 році добавлено ще один об’єкт нерухомості - будівлю  Пісчанського пункту видачі Міської  бібліотеки – філії, що розташована за адресою: м. Семенівка,вул.. Замістя,буд.134.

Після прийняття депутатами рішення про надання дозволу на її приватизацію будівля буде виставлена на торги.

Відділ комунального майна міської ради