Вітаємо переможців проєктів «Громадський бюджет 2020»!

Дата: 18.06.2020 11:00

Фото без опису17 червня 2020 року експертною групою Семенівської міської ради, за  участю представників громадськості, відбувся підрахунок голосів за проєкти «Громадський бюджет 2020», голосування за які тривало з  15 травня по 15 червня 2020 року.

Всього до голосування було допущено 6 проєктів:

1. Молодіжний простір для молоді Семенівської ОТГ – 45,5 ти. грн.

2.Сучасний комп'ютерний клас "Інформаційний простір майбутнього" – 50,0 ти.грн.

3.Навчальний кабінет з предмета "Захист Вітчизни та військово-патріотичного виховання" – 50,0 тис.грн.

4.Загальнодоступний інвентар для гри у великий теніс та бадмінтон – 16,8 тис.грн.

5."Розумне село" – 12,4 тис.грн.

6.Зона для сімейного, здорового відпочинку та барбекю "Джерело" в центральній частині міста – 50,0 тис.грн.

За результатами голосування було визначено два проєкти переможці, які набрали найбільшу кількість голосів:

проєкт № 6 - Зона для сімейного, здорового відпочинку та барбекю "Джерело" в центральній частині міста (м. Семенівка), автор проєкту Шкурат Олександр Миколайович (848 голосів)

проєкт № 2 - Сучасний комп'ютерний клас "Інформаційний простір майбутнього" (с.Машеве), автор проєкту Юхновець Микола Васильович (557 голосів)

Щиро вітаємо авторів проєктів з перемогою!

З результатами голосування можете ознайомитись на сайті Семенівської міської ради в розділі «Громадський бюджет».