Міський голова привітав працівників медичної галузі з професійним святом

Дата: 19.06.2020 16:40

Фото без описуДень медичного працівника — особливе свято, що відзначається в нашій країні у третю неділю червня.  Хочеться від усього серця подякувати медикам за радість здоров’я і диво життя, які вони дарують кожному. За цим стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка  праця, нечувана фізична витривалість, море людського болю та страждань, що кожен з них щодня переживає у своєму серці.

Напередодні відзначення Дня медика міський голова Сергій Деденко привітав лікарів Семенівщини із професійним святом. Щоправда, у зв’язку із карантинними заходами відзначення відбулося у дещо вузькому колі, але від того привітання не стало менш вагомим для працівників галузі.

Міський голова висловив щиру вдячність за самовіддану працю в ім’я здоров’я та життя людини, за боротьбу з невидимим ворогом особливо в період пандемії.

Побажав всім медичним працівникам та їх рідним міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя та вручив Почесні грамоти.

За відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника, Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджено:

- КРИВОШЕЙ Антоніну Василівну – сестру медичну загальної практики сімейної медицини Семенівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- ПРІТЧЕНКА Олексія Володимировича, лікаря загальної практики – сімейного лікаря Семенівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

- КОРОТКОВУ Тамару Олександрівну, сестру медичну інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Семенівська центральна районна лікарня»;

- СЕРГІЄНКО Ганну Григорівну, лікаря-дерматовенеролога комунального некомерційного підприємства «Семенівська центральна районна лікарня»;

- ХУЛАП Антоніну Анатоліївну, молодшу медичну сестру терапевтичного відділення некомерційного підприємства «Семенівська центральна районна лікарня».

Також, медиків Семенівщини привітали голова районної державної адміністрації Денис Буданов та голова районної ради Василь Малкович.