Розпочалось будівництво нового водогону по вулиці Новоселиця

Дата: 16.07.2020 14:15

По вулиці Новоселиця розпочалось будівництво нового водогону, який з’єднає водогін, що був цього року переданий до комунальної власності з “Семенівки Агро Плюс” з міськими мережами та забезпечить водою більше 20 осель семенівців. Крім того, якісну воду з міських свердловин отримають й інші абоненти , які раніше були підключені до водогону сільгосппідприємства.

Роботи виконуються силами комунальних підприємств міської ради. КП “Семенівське” надало спецтехніку, а роботи виконують працівники КП “Ревна”.

Рішення про будівництво було прийнято на підставі колективного звернення мешканців вулиці Новоселиця.

Напередодні початку будівництва головою громади була проведена зустріч з мешканцями вулиці, де було проінформовано про початок будівельних робіт та обговорені нагальні проблеми людей по підключенню до нового водогону.