Розроблено методичні рекомендації з оплати праці робітників сільськогосподарських підприємств на збирання зернових культур урожаю 2020 року

Дата: 22.07.2020 10:45

Українським науково-дослідним інститутом продуктивності агропромислового комплексу розроблено «Методичні рекомендації з оплати праці робітників сільськогосподарських підприємств на збирання зернових культур урожаю 2020 року», в яких системно викладено порядок організації праці на жнивах, встановлення відрядних розцінок та формування ефективної структури заробітної плати.

В рекомендаціях розроблено тарифну сітку для окремих категорій робітників сільськогосподарських підприємств, наведено приклад розрахунку відрядних розцінок та додаткової оплати праці на збиранні урожаю зернових культур.

Завантажити рекомендації