В рамках реалізації місцевої програми, ще дві родини багатоповерхівки в м. Семенівка отримають матеріальну допомогу для встановлення індивідуального опалення

Дата: 07.08.2020 15:44

Фото без описуСьогодні виконавчий комітет міської ради, на якому головував міський голова Сергій Деденко, розглянув на своєму засіданні п’ять актуальних питань та прийняв рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоквартирного житлового будинку в м. Семенівка, вул. Центральна, буд. 8 для встановлення індивідуального опалення.

На підставі протоколу засідання відповідної комісії міської ради, члени виконкому схвалили розмір допомоги, яку отримають дві родини багатоповерхового житлового будинку для встановлення індивідуального опалення. На ці цілі з міського бюджету планується виділити 14,0 тис. грн.

Виконавчий орган міської ради підтримав звернення жителя села Тимоновичі та прийняв рішення про клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо надання згоди на надання довгострокового пільгового кредиту на розвиток особистого селянського господарства.

Слід зазначити, що з початку 2020 року пільгові кредити по програмі «Власний дім» вже отримали чотири мешканця громади. За умови співфінансування з міського бюджету розглядається можливість для отримання зазначеного кредиту і іншими громадянами.

Згідно виборчого законодавства України рішенням виконкому виділено приміщення для забезпечення діяльності Семенівської міської виборчої комісії,  яке  знаходиться  в  міському  Палаці  культури  за  адресою:

м. Семенівка, Червона Площа, 7А.

Виконком також вирішив питання постановки на квартирний облік дитини-сироти.