Свято меду

Дата: 14.08.2020 15:32

Фото без описуСтало вже традицією щорічно проводити в м. Семенівка «Свято меду» - «Медовий спас - прийшов до нас».  Ось і сьогоднішнього дня, завдяки організаторам свята Семенівській міський раді, відділу культури та туризму Семенівської міської ради,  в міському парку  відбулося Пречисте свято Медового Спаса і Маковія, куди були запрошені  пасічники  зі своїми продуктами бджільництва. Таке розмаїття меду, медовухи, виробів з воску можна побачити тільки на медовій ярмарці.

Благословення на медовий ярмарок та початок Успенського посту( медового Спасу) провів настоятель храму Ікони Казанської  Божої матері отець Валерій.

На сьогоднішньому святі - ярмарці свою продукцію показали пасічники з Семенівщини:

• Харитоненко Михайло Іванович;
  • Верхулевський Микола Іванович;
  • Руденко Володимир Миколайович;
  • Ковтун Григорій Анатолійович;
  • Єриженко Тетяна Миколаївна;
  • Громовий Михайло Васильович;
  • Цирулік Юрій Іванович;
  • Кузьменко Віктор Петрович;
  • Кириленко Дмитро Олександрович;
  • Неруш Сергій Іванович;
  • Кириленко Ігор Михайлович.

Жителі Семенівщини з задоволенням, гарним святковим настроєм,  куштували духмяний мед з квітів, гречаний, смакували медовуху, насолоджувались пирогами з медом.

За тим, як оформили свої робочі місця наші вельмишановні бджолярі, який асортимент у них, якої якості і краси мед, слідкувало шановне журі – знавці меду, краси і оригінальності: голова журі – Деденко Сергій Іванович, члени журі - Ткаченко Володимир Іванович,  Шакун Олена Петрівна, які і визначили переможців.

Голова журі Сергій Іванович Деденко, вручив Дипломи та подарунки таким майстрам бджільництва:

- за  номінацію «Найкращий асортимент» Диплом та подарунок отримав пасічник - Цирулік Юрій Іванович;

- за номінацію «Найкраще оформлення столу» - Руденко Володимир Миколайович;

- за номінацію «Найколоритніший пасічник» - Верхулевський  Микола Іванович.

Всі інші бджоляри не залишись поза увагою керівництва району і отримали Подяки Семенівської міської ради за участь у святі.

Для  учасників свята, жителів м. Семенівка, гостей учасники творчого колективу міського палацу культури подарували  святковий настрій, гарні пісні, та найщиріші вітання з Медовим Спасом.