Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Міською радою проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

Дата: 18.08.2020 08:51

Конкурсна комісія, яка затверджена розпорядженням  міського голови, визначила,  що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, власності:

- комплексу будівель школи, що знаходиться  за адресою: вул. Першотравнева, буд.87, с. Архипівка, Семенівський район, Чернігівська область визнано ФОП Волченкова Олена Станіславівна,  як єдиний  учасник конкурсу;

- нежитлової будівлі дитячого садка, що знаходиться  за адресою: вул. Грушевського, буд. 27, с. Тополівка, Семенівський район, Чернігівська область визнано Приватне  підприємство «Аксіома»,  як єдиний  учасник конкурсу.

Відділ комунального майна