Відбулась щотижнева апаратна нарада

Дата: 25.08.2020 14:25

25 серпня міський голова Сергій Деденко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Відділом комунального майна здійснюється підготовка до проведення аукціону з приватизації будівель дитячого садочку у с. Тополівка.

Працівниками КП «Семенівське» проводится валка аварійних дерев у с. Орликівка. Здійснюються роботи з благоустрою у місті та населених пунктах громади.

Міська рада продовжує ремонт квартири у 5-ти поверхівці для майбутнього лікаря. Також завершені роботи по укладці тротуарної плитки біля центральної бібліотеки, і у майбутньому тут планується встановити ліхтарі та лавочки. На цьому тижні розпочнеться робота по укладці тротуарної плитки біля історико-краєзнавчого музею.

За повідомленням генерального директора КНП "Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" - за минулий тиждень у громаді випадки захворювання на COVID-19 не зареєстровані.

Також на цьому тижні планується розглянути ряд важливих для громади питань на черговому засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 27 серпня.