Проведено позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 04.09.2020 14:41

Фото без описуНа порядку денному позачергового засідання виконавчого комітету міської ради 04 вересня розглянуто 18 питань, більшість з яких торкалась освітянської галузі.

Так членами виконавчого комітету одноголосно затверджені рішення:

- Про затвердження шкільної мережі на 2020-2021 навчальний рік;

- Про відкриття груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році;

- Про відкриття інклюзивної групи у Семенівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Сонечко» Семенівської міської ради Чернігівської області;

- Про призупинення діяльності Чорнорізьського закладу дошкільної освіти «Веселка»;

- Про затвердження паспорту маршруту шкільного автобуса.

З метою залучення, забезпечення та закріплення медичних кадрів до роботи на території Семенівської міської ради, підвищення престижу праці медичних працівників шляхом впровадження місцевих стимулів, виконавчий комітет виніс рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань новопризначеному лікарю-терапевту КНП «Семенівська центральна районна лікарня» у сумі 25000,00 грн.

Виконавчим комітетом надано дозвіл на виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Організація дорожнього руху від перехрестя вулиць Червона Площа - Самойловича до перехрестя вулиць Червона Площа – Центральна у місті Семенівка Чернігівської області»; затверджено проєктну документацію за робочим проєктом: «Капітальний ремонт (відновлення) пішохідної доріжки по вулиці Червона Площа (від будівлі №21 до будівлі №9) у місті Семенівка Чернігівської області», загальною кошторисною вартістю будівництва 642,989 тис. грн. Також затверджено дефектний акт та зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта «Поточний ремонт санвузлів службової квартири за адресою: м. Семенівка, вул. Центральна, буд. 9, кв. 27», вартість якого складає 49322,85 грн.

Знайшли підтримку і питання щодо оформлення права власності на житлові будинки і квартири мешканцями м. Семенівка.

Анульовані поштові адреси повністю зруйнованих будинків у м. Семенівка по вулицях Широкий План, 159 та Дарвіна, 31.

Порушено клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю Семенівського району на розвиток особистого селянського господарства у сумі 150000 грн.

Два проєкта рішення не знайшли підтримки членами виконкому:

- Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає ТОВ «Оператор ГТС України» Боярського ЛВУМГ населенню с. Газопровідне;

- Про надання дозволу на розміщення тимчасових атракціонів з надання послуг у сфері розваг та відпочинку фізичній особі – підприємцю Лукашу Д.В.