Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 09.09.2020 15:28

Сьогодні у ході позачергового засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Сергій Деденко, затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення 77-ої річниці звільнення Семенівщини від нациських загарбників та Дня міста.

З метою забезпечення належної підготовки та проведення заходів з нагоди 77-ої річниці звільнення Семенівщини від нациських загарбників та Дня міста колегіальним органом погоджено кошторис витрат пов’язаних з проведенням заходів.

Також визначено, що всі заплановані масові заходи повинні бути організовані із дотриманням вимог щодо протидії поширення коронавірусної хвороби.

На засіданні виконкому також прийнято рішення щодо перенесення та встановлення металевої конструкції трактора ВТЗ «Універсал-2» біля приміщення Семенівського історико-краєзнавчого музею.