Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Міський голова Сергій Деденко привітав працівників лісового господарства Семенівщини

Дата: 18.09.2020 12:40

Традиційно в третю неділю вересня в Україні відзначають професійне свято людей, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві – День працівника лісового господарства.

Саме щоденна сумлінна праця працівників лісового господарства дає десятки гектарів нових насаджень, забезпечує надійний захист земельних угідь та покращує екологічний стан довкілля. Адже лісники забезпечують раціональне  використання лісу для потреб людини і прикладають чималі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

На передодні свята міський голова Сергій Деденко привітав працівників державного підприємства «Семенівкарайагролісгосп».

З нагоди свята - Дня працівника лісу за сумлінну працю Почесною грамотою міської ради нагороджено:

- начальника цеха деревопереробки – Куропко Володимира Васильовича;

- підсобного працівника цеха деревопереробки – Ткач Миколу Миколайовича;

- водія ватажного автомобіля – Єрмоленко Леоніда Анатолійовича;

- бухгалтера першої категорії – Шаповал Тетяну Володимирівну.

До привітань долучились голова районної державної адміністрації Денис Буданов та начальник аналітично-загального відділу районної ради Наталія Лугинець.