ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ 2020 року: запрошуємо до участі журналістів

Дата: 21.09.2020 13:56

Фото без описуЯкщо Ви висвітлюєте результати реформи децентралізації, розбудову громад та виклики, які вони долають, реалізуючи свої права на самоврядування – надсилайте свої роботи на Всеукраїнський конкурс, який вже вп’яте проводить Мінрегіон у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та її партнерами ГО «Інтерньюз-Україна» та координатором проектів ОБСЄ в Україні

Переможці отримають: грошові премії, відзнаки від перших осіб міністерства та можливість взяти участь у міжнародному заході, який відбудеться закордоном.

ПРИЗОВИЙ ФОНД
У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії від Ради Європи:

• І премія – 20 000 грн.
  • ІІ премія – 15 000 грн.
  • ІІІ премія – 10 000 грн.

Участь переможців у міжнародному заході відбуватиметься за сприяння Ради Європи та ОБСЄ.

НА КОНКУРС ПРИЙМАЮТЬСЯ
Матеріали, опубліковані вперше у період із 1 січня 2020 року до 30 вересня 2020 року в регіональних медіа (обласні, районні та місцеві) за 4 номінаціями:

• онлайн-публікація;
  • стаття в друкованому ЗМІ;
  • радіоматеріал;
  • відеоматеріал.

Можна подати не більше однієї роботи в кожну з номінацій (на кожен матеріал необхідно заповнити окрему конкурсну он-лайн заявку – http://bit.ly/Application-2020).

Чекаємо на ваші роботи. Розкажіть про успішні приклади впровадження реформи та виклики децентралізації на місцях, життя у об’єднаних територіальних громадах до та після об’єднання, результати співпраці громад, взаємодію між владою та громадою, надання освітніх та інших послуг, формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища, кращі практики громад у протидії COVID-19 та подоланні його наслідків та інші історії успіху та цікаві підходи, запроваджені у громадах, їх лідерами та органами місцевого самоврядування.

Положення про Конкурс затверджено Мінрегіоном. Додаткову інформацію та відповіді на ваші запитання можна отримати за телефоном (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87 або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua.

До вашої уваги також інформаційні видання про Конкурс:
– Буклет Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт 2020
– Флаєр Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт 2020
– Буклет з відгуками переможців та організаторів Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт