Міський голова Сергій Деденко провів щотижневу апаратну нараду

Дата: 21.09.2020 16:14

Сьогодні відбулася чергова апаратна нарада під головуванням міського голови Сергія Деденка за участю посадових осіб та керівників структурних підрозділів міської ради.

На нараді підбито підсумки тижня, що минув та окреслено напрямки роботи на поточний період.

Серед пріоритетних завдань: залучення додаткових надходжень до місцевого бюджету, вирішення поточних питань соціально-економічного напрямку, робота з об’єктами комунальної власності та благоустрій ОТГ.

Міський голова подякував відділу освіти, молоді та спорту і відділу культури та туризму за організацію і проведення заходів приурочених до Дня міста.

За підсумками наради посадовцям та керівникам структурних підрозділів дано доручення в межах їх компетенції.