Результати першого воркаут турніру приуроченого Дню міста Семенівка

Дата: 21.09.2020 16:25

Розігрівшись під час ранкового забігу, деякі з його учасників вирішили спробувати свої сили у Першому ВОРКАУТ турнірі. Змагання проходили у 4 напрямках: 1) підтягування на перекладині; 2) віджимання від брусів»» 3) комплекс вправ (берпи, віжимання від землі та брусів, а також підтягування на перекладині); 4) фрістал( вільна програма з виконанням вправ на перекладині).

Більшість хлопці при реєстрації проявили бажання брати участь у декількох номінаціях. Перед початком змагань для учасників був проведений короткий інструктаж з техніки безпеки при виконанні вправ.

Участь у змаганні брало 14 спортсменів, переважна більшість з яких учні старших класів шкіл міста. Всі вони взяли участь у підтягуванні над перекладиною.

У напрямку «Кращий турнікмен» призерами стали:

І місце - Мороз Максим  - 26 підтягувань;

ІІ місце - Савченко Олександр - 25 підтягувань;

ІІІ місце - Сухін Кирило - 21 підтягування.

У напрямку «Володар брусів» першість вибороли:

І місце - Савченко Олександр - 43 віджимання;

ІІ місце - Малиш Констянтин - 32 віджимання ;

ІІІ місце - Мороз Максим - 30 віджимань.

Позмагатись у багатоборстві сміливців знайшлось мало, тому у даному виді змагань конкуренція була невелика :

І місце - Бахир Кирил, завершив комплекс за 6.29 хв.;

ІІ місце - Мороз Максим, завершим комплекс за 7.56хв.;

ІІІ місце - Сухін Кирило, закінчив компекс за 10+ хв.

Найнебезпечніший та найефектніший напрям у заняттях на свіжому повітрі- це фрістайл. Він є основою Воркауту. Включає в себе вільну програму, що складається з декількох елементів, які, звичайній, не тренованій людині, виконати не реально. Кожний зі сладних елементів Воркауту, будь то : вихід силою, крокодил, вихід принца, горизонт, вимагає фізичної сили, гнучкості та сили духу. Для гарного виконання індивідуальної програми з фрістайлу потрібно довго тренуватися, не боятися випробовувати себе та постійно додавате нові вправи.

У категорії «Майстер фрістайлу» не побоялися виступити та стали переможцями:

І місце - Бахир Кирило;

ІІ місце - Малиш Констянтин;

ІІІ місце - Тюканько Дмитро.

За правильністю виконання вправ слідкували судді турніру: фітнес-тренер Євгеній Коровченко та вчитель фізичної культури Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №3 Олександ Зборщик.

Змагання було організовано за ініціативи Семенівської молодіжної ради та за сприяння відділу освіти, молоді та спорту.

Турнір, ще раз підтвердив гасло: Семенівка обирає здоров'я!!!