Продано об’єкт нерухомості комунальної власності міської ради

Дата: 23.09.2020 08:13

Фото без опису21 вересня 2020 року міською радою в електронній системі  PROZORRO відчужено, як об’єкт малої приватизації, нерухоме майно комунальної власності - нежитлову  будівлю - лазню, яка розташована в селі Погорільці та не використовується за призначенням і знаходиться в незадовільному стані. На третьому етапі був проведений аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни і подальшого подання цінових пропозицій.

Переможцем аукціону став Лось Олексій Федорович, який через електронну площадку ТОВ «ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА» подав найбільшу цінову пропозицію.

В результаті даний об’єкт нерухомості комунальної власності міської ради продано за 29016 грн. 00 коп.

Міською радою продовжується робота з приватизації об’єктів нерухомості комунальної власності. На даний час в електронній системі зареєстровано два нових об’єкта: нежитловий будинок  колишнього дитячого садка в с.Тополівка та комплекс будівель школи в с. Архипівка, які вже довгий час не використовуються і знаходяться в незадовільному стані. Проведена незалежна оцінка даних об’єктів і в жовтні місяці дані будівлі будуть виставлені на продаж шляхом проведення аукціону  в електронній торговій системі.