Відбулась чергова сесія міської ради

Дата: 28.09.2020 11:16

Фото без описуВідбулось засідання сесії Семенівської міської ради, яке провів міський голова Сергій Деденко.

Відповідно до регламенту всі проєкти рішень були попередньо розглянуті під час спільного засідання чотирьох профільних комісій.

До порядку денного включено 36 питань, з яких 1 – не набрало необхідної кількості голосів.

Робота пленарного засідання розпочалась з внесення змін до бюджету громади. Оскільки одним з найактуальніших питань є заборгованість з виплати заробітної плати штатним працівникам галузі освіти. В рамках прийнятого рішення виділено кошти в сумі 546,4 тис. грн., для погашеня заробітної плати за липень 2020 року.

З метою придбання, для мешканців громади, препаратів імуносупресивної терапії надано фінансову підтримку КНП «Семенівський РЦПМСД»

Також, за рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету буде здійснено фінансування двох місцевих програм:

- «Програма надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення на території Семенівської міської ради»;

- «Програма удосконалення охорони та облаштування державного кордону України на території Семенівської міської ради.

Виділено кошти для закупівлі дезинфікуючих засобів закладами освіти.

У ході засідання прийнято ряд життєвоважливих рішень для всієї ОТГ стосовно Комунального неприбуткового підприємства «Семенівська центральна районна лікарня». Адже це єдина можливість в майбутньому отримувати медичні послуги вторинної ланки на території громади.

Більшість питань порядку денного сесії стосувались земельних відносин.