ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ!

Дата: 12.10.2020 10:01

Фото без описуУ зв’язку з ускладненням  ситуації  щодо захворюваності на  коронавірусную  хворобу COVID-19  та з метою запобіганню її поширенню  Семенівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області  звертається до населення району, суб’єктів господарювання, персоналу та відвідувачів закладів  дотримуватись  вимог протиепідемічних заходів, які чітко прописані в Постановах головного Державного санітарного лікаря України, а саме :

- проведення температурного скринінгу персоналу закладів торгівлі , громадського харчування, ринку, автоперевізників, перукарень;

- дотримання маскового режиму , як персоналом так і відвідувачами закладів;

- дотримання соціальної відстані між клієнтами, не допускати скупчення відвідувачів;

- при вході до закладу необхідно розмістити інформаційний матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;

- організувати  місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками;

- забезпечити дотримання дезінфекційного режиму ;

- забезпечити  централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери/урни;

- обмежити масовий збір працівників в закритих приміщеннях.

На жаль не всі  вищезазначені вимоги Постанов дотримуються суб’єктами господарювання, персоналом та відвідувачами. Одним з основним порушенням є недотримання маскового режиму , як персоналом так і відвідувачами, не завжди при вході до кожного закладу є інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 та встановлених обмежень на період карантину, а як що і є , то вони ігноруються відвідувачами, не дотримується соціальна відстань між клієнтами.

Семенівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області інформує, що на разі кількість захворювань на коронавірус не дозволяє говорити, що хвороба відступає, а навпаки, тому закликаємо: населення району, суб’єктів господарювання, персонал закладів, відвідувачів не нехтувати заходами безпеки та елементарними правилами гігієни при відвідування вищезазначених закладів та громадських місць. Дотримуйтесь рекомендації МОЗ, адже це не тільки Ваше здоров’я , а і здоров’я оточуючих. Тільки так ми зможемо успішно подолати поширення цієї небезпечної хвороби.

З повагою та побажанням міцного здоров’я

Семенівське районне управління

Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.