Книжково-ілюстративна виставка «Ми з України козацького роду»

Дата: 13.10.2020 12:23

Фото без опису14 жовтня – особливий день календаря, адже цього дня зустрічаються три великі свята: свято Покрови Пречистої Блогородиці, День Українського козацтва та День захисника України. З цієї нагоди у бібліотеці для дітей оформлено книжково-ілюстративну виставку «Ми з України козацького роду».

Про те, хто такі запорожці, про державну діяльність українських вояків, їх  героїчну  звитягу,  походи,  про життя  та побут козаків на Січі, про славні  звичаї, традиції та легенди  можна дізнатися зі сторінок  історичної,  художньої та довідкової  літератури. Читачі можуть ознайомитися з книгами, які дозволять зануритись у неймовірну атмосферу славних героїчних часів Козацької доби.

Не випадково, свято українського козацтва співпадає з Днем захисника України.  На книжкових полицях виставки експонуються матеріали про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворогів.

Всіх  бажаючих ознайомитися з виставкою запрошуємо до нашого читального залу!