Виконком прийняв рішення щодо комунальної власності міської ради

Дата: 16.10.2020 15:45

Фото без опису Сьогодні виконавчий комітет, під головуванням секретаря міської ради Олексія Желтобрюха, знову зібрався на своє засідання де члени виконкому розглянули питання щодо управління та розпорядження об’єктами комунальної власності міської ради.

Виконком прийняв рішення про завершення приватизації об’єкта нерухомості – лазні в с. Погорільці.

З метою постановки на бухгалтерський облік майна комунальної власності міської ради колегіальний орган  затвердив висновок про оцінку квартири, яка знаходиться в м. Семенівка по вул. Центральна, 9.

Нещодавно на сесії міської ради було прийнято рішення про розподіл повноважень з прийняття управлінських рішень з питань оренди майна комунальної власності. Згідно даного рішення виконавчий комітет надав погодження на здачу  в  оренду  двох  приміщень закладів культури в м. Семенівка та с. Тимоновичі.

Виконавчий комітет також затвердив проєктну документацію за робочим проєктом: «Капітальний ремонт (відновлення) пішохідних доріжок з улаштуванням зони відпочинку на розі вулиць Заложок та Новий План у селі Костобобрів Семенівської міської ради Чернігівської області».