До уваги жителів району! Громадські слухання

Дата: 15.10.2020 08:04

Фото без описуПро проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки, кадастровий номер 7425585500:05:000:7036, розташованої за адресою: м. Семенівка, вул. Самуйловича, 29, під реконструкцію житлового будинку в приміщення магазину.

У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні (постанова КМУ №555 від 25.05.2011 р.), враховуючи рішення №932 37 сесії 7 скликання «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Самойловича, 29.», було замовлено  виготовлення містобудівної документації у ФОП «Овдієнко В.О.» (кваліфікаційний сертифікат архітектора Овдієнко Вадим Олександрович, серія АА№004395).

Розгляд містобудівної документації відбудеться 30 жовтня 2020 року о 14:30 у приміщенні малого залу Семенівської міської ради, за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6.

Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації зазначеної містобудівної документації звертатись до Семенівської міської ради за адресою: 15400, Чернігівська обл., м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6, (3-й поверх, каб. №18) тел. (04659)2-11-97, протягом 14 календарних днів із моменту виходу оголошення. Також тут є можливість ознайомитись із матеріалами містобудівної документації. Пропозиції подаються в письмовій формі. Більш детальна інформація по тел. (04659)2-11-97.

Відповідальна особа: Полюхович Геннадій Володимирович.