«Чернігівгаз» до Дня автомобіліста провів конкурс серед своїх водіїв

Дата: 21.10.2020 07:57

Фото без описуНайвищий рівень водійської майстерності щодня, щохвилини» - з таким гаслом змагалися 22 водії з усіх служб АТ «Чернігівгаз».

Конкурс проходить у 3 етапи - спочатку кращого водія визначили в кожній дільниці на районному рівні. Наступні два етапи пройшли у Чернігові. Спочатку перевіряли теоретичні знання водіями правил дорожнього руху – 20 запитань за 20 хвилин. Третій етап – практична майстерність з водіння автомобіля. На автодромі водії виконували вправи «Зупинка на підйомі», «Дворик», «Змійка», «Бокс», «Рух заднім ходом на звуженій ділянці», «Під’їзд до завантажувального майданчика», «Вісімка» та «Зупинка на лінії».

Журі стежило за правильним виконанням вправ, швидкістю та кожну оцінювало за 5-бальною шкалою.

Переможець та 2 призери отримають грошову винагороду, а всі інші учасники - цінний досвід та можливість зі сторони побачити свої помилки, щоб не допускати їх у майбутньому.