Сергій Деденко: «Щиро дякую виборцям за висловлену довіру та усім тим, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу»

Дата: 29.10.2020 09:50

Фото без описуШановні жителі Семенівщини! Дорогі виборці!

Я щиро дякую вам за висловлену довіру на виборах міського голови 25 жовтня. Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже ви повірили в мене, мої сили, досвід і бажання працювати на користь нашої громади і людей. Наразі я докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з вас.

З повагою ставлюся до вибору тих краян, які віддали свої голоси іншим кандидатам. Пропоную всім об’єднати наші зусилля для реалізації спільних ідей та задумів, аби ми разом могли працювати для жителів Семенівщини, втілювати кращі ідеї та прагнення.

Місцеві вибори пройшли без надзвичайних ситуацій та порушень, були забезпечені всі умови для вільного волевиявлення наших мешканців.

Особливі слова вдячності членам дільничних виборчих комісій, міської виборчої комісії, керівникам установ і закладів, громадським спостерігачам, правоохоронним органам та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.

Висловлюю слова подяки місцевій газеті «Життя Семенівщини» за висвітлення важливої інформації щодо актуальних питань, пов’язаних з виборами.

Дякую всім за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого розвитку нашого рідного краю.

ПРОДОВЖИМО РОБИТИ ДОБРІ СПРАВИ РАЗОМ!