Виконком переглянув бюджетні призначення для взяття зобов’язень з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери

Дата: 30.10.2020 16:21

Фото без описуСьогодні на засіданні виконавчого комітету, яке провів міський голова Сергій Деденко, знову внесені корективи до видаткової частини бюджету ОТГ.

В зв’язку з нестачею коштів на виплату заробітної плати рішенням виконкому перерозподілені видатки на загальну суму 1346415 грн.

А саме зменшені заплановані призначення по функції благоустрій для взяття бюджетних зобов’язань до кінця бюджетного року (перереєстрація договорів) на оплату енергоносіїв та проведення нарахування оплати праці за жовтень та першу половину листопада працівникам бюджетної сфери.

З метою належного функціонування Костобобрівського сільського будинку культури виконавчий орган ввів, з послідуючим затвердженням на сесії міської ради, до штатного розпису відділу культури та туризму 1 штатну одиницю кочегара.

Виконком також прийняв рішення про здачу в оренду частини приміщення адміністративної будівлі міської ради шляхом проведення аукціону в електронній системі ProZorro.

Члени виконкому прийняли рішення про прийняття на постійне місце проживання до відділення стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської ради двох мешканців громади.