Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Дата: 30.10.2020 17:00

Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту населення. Соціальні працівники щодня несуть тепло, допомогу та підтримку людям котрі її потребують. Їх робота складна і важлива.

На передодні свята міський голова Сергій Деденко та перший заступник міського голови Сергій Єрьома привітали працівників соціальної сфери та висловили слова вдячності колективам закладів за їх щоденну працю на благо мешканців громади.

Почесними грамотами Семенівської міської ради відзначено:

- СИЧ Вікторію Олександрівну, директора Семенівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

- КЕКУХ Людмилу Миколаївну, соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської міської ради;

- КОНОВАЛЕНКО Аллу Володимирівну, завідувача відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання;

- ОСТРОВСЬКУ Антоніну Василівну, бухгалтера територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської міської ради.