З нагоди професійного свята працівників культури нагороджено Почесними грамотами

Дата: 09.11.2020 16:14

Фото без опису9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва.

Культура — одна з найважливіших складових нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу. Вона робить людину особистістю, незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів дитячої музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому подвижництву майстрів культури і мистецтв, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками.

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами міської ради відзначено:

Покотило Валентину Андріївну, викладача по класу фортепіано КЗ «Семенівська дитяча музична школа»;

Літвін Світлану Миколаївну, учасницю художньої самодіяльності КЗ «Семенівський міський палац культури»;

Савченка Анатолія Петровича, завідувача Семенівського міського клубу;

Коломієць Яну Володимирівну, молодшого наукового співробітника КЗ «Семенівський історико-краєзнавчий музей»;

Кривчук Наталію Григорівну, бухгалтера відділу культури та туризму Семенівської міської ради;

Кекуха Юрія Григоровича, керівника «народного аматорського» вокального ансамблю Джерело» КЗ «Семенівський міський палац культури»;

Чайку Олену Миколаївну, провідного методиста Семенівської центральної районної бібліотеки.

Почесними грамотами відділу культури та туризму Семенівської міської ради нагороджено:

Кравченко Крістіну Андріївну, бібліотекаря Семенівської районної бібліотеки для дітей;

Гулак Оксану Миколаївну, директора Залізномостівського центру культури та дозвілля;

Федорову Олену Степанівну, завідувача Миколаївського сільського клубу.