Виконком вніс чергові зміни до бюджетних призначень видаткової частини бюджету

Дата: 12.11.2020 16:56

Фото без описуСьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Деденка розглянуто три питання, які потребували невідкладного вирішення.

Першим члени виконкому заслухали інформацію начальника фінансового відділу Валентини Левченко про необхідність внесення змін до існуючого бюджетного розпису.

Враховуючи ситуацію, що склалась виконавчий комітет прийняв рішення  про перерозподіл видатків на взяття бюджетних зобов’язань по заробітній платі на листопад місяць у галузі освіти, культури, соціального захисту громади в сумі 1161,8 тис. грн.

Додатково виділені кошти на первинну ланку медицини в сумі 215,0 тис. грн., в тому числі: на оплату праці кочегарам нової котельні  - 70,0 тис. грн.;  на забезпечення призначеннями видатків на оплату електроенергії - 100,0 тис. грн.; на закупівлю обладнання для безперебійної роботи нової котельні Центру - 45,0 тис. грн.

В зв’язку з недостатністю коштів збільшені видатки на суму 25,0 тис. грн. для реалізації міської Програми  надання матеріальної допомоги громадянам Семенівської міської ради.

Зазначені вище зміни будуть подані для затвердження на сесію міської ради.

Виконавчий комітет також прийняв відповідні рішення з питань соціального захисту громадян.